| DoDo_3197 a întrebat:

Ce parere aveti despre Hollywood Tonight, noul single al lui Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| Aოтuu a răspuns:

E superba... nici nu am cuvinte cum sa ma exprim, e cea mai frumoasa melodie! M-a incantat atat melodia, cat si Sofia Boutella! A fost scris inca pe timpul albumului invincible... Oamenii il apreciaza chiar si dupa moarte.Insa alti rautaciosi las comentarii urate ca " e mort " si mai stiu eu ce. El va scoate foarte multe melodii nelansate peste cativa ani. Asta e doar una din cele mai frumoase, vor mai fi altele! succes.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mariaaaaa a răspuns:

E super tare love struck

| Deny1333 a răspuns:

Michael Jackson e mort.

| cRe1oNNN a răspuns:

El o canta?

| StarMagda a răspuns:

Este cea mai buna melodie de pe albumul ''MICHAEL''. Este superba, Chiar daca videoclipul nu prea ii face cinste lui Michael.Dar cand el nu mai e cu ideile lui.nu mai e acelasi lucru.Tot albumul e tare.Eu l-am cumparat in prima saptamana cum a aparut. Michael este unic asa ca si melodiile lui sunt unice.
Si la ce raspunsuri s-a dat la acesta intrebare. straight face
Eu sunt un mare fan MJ.Si nu imi place de cand a trecut in nefiinta ci de cand aveam 3 ani.
Asta e tot cea ce am vrut sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superba :X

| MichaelJackson96 a răspuns:

E superba [melodia] dar in videoclp melodia e remixata straight face oh go on da tot e fain; x. MJ forever! \m/