| jan33tt a întrebat:

Ce parere aveti de michael jackson?

Răspuns Câştigător
| Gbss a răspuns:

Imi place:X:X:X:X
Mi-a placut mult si cat a trait si chiar i-am "urmarit" viata inainte sa moara. Toata lumea zicea ca sunt nebunalaughing

| jan33tt explică (pentru Gbss):

Nu esti nebuna! imi pare rau ca eu nu am stiut de el inainte sa moara.am 14 ani si am aflat de el cand a murit...si imi pare rau ca nu am trait in 1992 sau 1996. m as fi dus la unul din concertele lui.sau la aman2 dc traiam si in 1992 si in 1996.si m as fi dus cu cateva ore inainte ca sa prind un loc in fatahappyma rog.acum s a schimbat sistemul...adica cred ca sunt preturi diferite pentru locurile din fata si din spate, nu? in fine.tu ai fost pe vremea aia? ai fost la vreun concert de al lui?

| Gbss a răspuns (pentru jan33tt):

Pai... eu am prins 1996, aveam 2 ani, dar parintii mei au crezut ca eram prea mica pentru Michael Jackson, asa ca atunci cand a murit i-am batut la cap ca trebuia sa ma duca, ca mi-as fi amintit, dar ei battman battmanlaughing As fi vrut sa merg, dar soartasad

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

A fost, este si va fi un artist adevarat in lumea muzicii.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Tot ce pot să spun e că îşi merită numele de Regele Muzicii Pop.
Jan33tt şi eu tot 14 ani am ...aminceput să+i ascult muzica după
ce a murit. Reast in peace!

| deeadeea_1643 a răspuns:

Si mie imi place mult de Michael. Pot spune chiar ca este idolul meu. Il stiam si de dinainte sa moara insa nu eram fan si acum imi pare rau. Dadeam crezare tuturor prostiilor care se spuneau despre el insa acum stiu ca erau doar inventii. Si nici parintii mei nu erau fani dar acum de cand imi place mie i-am facut si pe ei sa-l placa happy MJ era unic si nu va mai fi altul ca el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult acest cantaret, nu ai vrea sa imi dai id-ul sa vorbim despre el? si poate si despre altele:d

Răspuns utilizator avertizat
| Boboesteunnumedeunicorn a răspuns:

A fost un adevarat rege!
Il iubesc enorm de mult!
Imi pare nespus de rau ca am aflat de el dupa ce a murit.
Am auzit la radio si mi.am intrebat nanul despre cine este vorba.
El a dat drumu la televizor si atunci am ramas pur si simplu uimita! Asemenea miscari si asemenea voce.Are o voce pur si simplu minunata! Din acea seara am devenit fana lui.
Dupa am aflat ce a facut el, cati bani a dat pentru copii, cat de mult tinea la ei si cat de mult a iubit natura.Era un om pur si simplu unic.
Poate unii spun ca exagerez, ei bine asta cred eu.
Nu stiu ce sa ma spun...
A da! Pentru unii care il critica pentru operatiile care si le.a facut si care il acuza ca s.ar fi drogat sau ca nu stiu ce mai facea...pana la urma era viata lui plus ca nu aveti de unde sa stisti ca el sa drogat sau alte porcarii.
Nici macar nu sunteti in masura sa il criticati.
Pai cam atat am avut de spus, il iubesc enorm de mult si il voi iubii mereu.
Va ramane in memoria tuturor. :3 happy