| anonim_4396 a întrebat:

Infiintez o campanie anti-Justin Bieber! Cine se alatura?;)) Ce parere aveti despre: http://www.youtube.com/watch?v=bxDlC7YV5is? Eu zic ca e de 1000 de ori mai bun decat Justin si waw baiatu asta chiar are voce. Ca sa nu mai zic ca mi se pare mult mai dragut decat Bieber.

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

EU! EU! EU! devil Habar nu am cine-i dar ma dispera pe aici cu Justinel asta! x-(
Am scapat de Timberlake si am dat de alt Justinica... Offfff!big grin

50 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Euu big grin
cu mare placere ma alatur campaniei laughing
scuze dar nu-l suport deloc pe tip... e doar opinia mea big grin

| paramore a răspuns:

Dar ce aveti fratilor cu el?:-oeu nu ascult genul ala de muzicaa, dar nici nu ma pun cu gura pe fanii lui, de asta nu puteti voi sa dormiti noaptea, de saracul baiat? trebuie sa faca si el bani cumva, bv lui ca se pricepe.cui nu-i place sa nu asculte, mie asa mi se pare corect

| paramore a răspuns:

Auzi bai identitate da u ai ceva cu mine? tot timpul ma corectezi, iti bagi nasul in rasp mele, etc.si dk vrei sa stii nu sunt eu cea care a dat stupid, ia-ti u votul tau care mi l-ai dat mie si puneti-l undeva.si bine ca esti u destept de nu mai ai aer, cu exprimarile tale dn dictionar, dk ala e prost dc nu esti u cel faimos? si mai lasa-ma p mine in pace, am voie sa raspuns ce vreau, dar macar nu ma cred nu stiu cine, ca tine

| paramore a răspuns:

Si mersi de precizare ca nu sntm frati, nici nu mi-as fi dorit un frate asa infumurat ca tinephbbbbtsi chiar nu ai loc de mine?

| Kidd a răspuns:

Niiiiimeni:p

| Anelise_2071 a răspuns:

Euuuu ...sunt proooo.

| Andromedda a răspuns:

Euuuu...Ma enerveaza zabaretu alahee hee
Si tipu canta ma fain decat elhappy

| Adella05 a răspuns:

Euuuuuu!

| ArcticMonkey a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuu!
si in poze daca il vad imi e greata!
copiii aia care il plac cred ca au sub 5 ani (maxim 5 jumate).
de cand l'am vazut pentru prima oara(aia era cand se scremea sa cante melodiile altora sub forma de cover'uri )nu l'am placut DELOC.Ba chiar ma enerva la culme
Nu merita sa fie vedeta!
sunt altii mult mai talentati decat el (cum ar fi...Dan Talevski :X:X:X:X:X:X)Watch:
http://www.youtube.com/watch?v=M_2QAA9cGmk
http://www.youtube.com/watch?v=EKBUcxsWE0U

| LoveAngel223 a răspuns:

Eu

| JH a răspuns:

Aoleu. in sfarsit cineva care mai gandeste. Pune`ma pe lista. orice numai sa scapam de justin biberon asta

identitate
| identitate a răspuns:

@paramore,
Intai de toate, NU SUNTEM FRATI!big grin
Apoi, daca avem o alta parere decat tine, nu inseamna ca suntem stupizi.Stupida esti tu daca consideri ca asa stau lucrurile. Ia voturile pe care le-ai dat si puneti-le in frunte!
Motivele mele sunt intemeiate, bazate pe greata profunda provocata de strategiile de piata care fac persoane neinsemnate sau mediocre sa devina "mari vedete".
Aici toata lumea s-a referit la el, nu la fanii lui. Evident, indirect, se rasfrange totul si asupra lor. Un asemenea personaj nu poate avea decat fani de acelasi nivel cu el!winking
Ar fi indicat ca tu sa inveti sa te exprimi corect in limba romana, poate asa reusesti si tu sa intelegi mai multe...

identitate
| identitate a răspuns:

@paramore,
"Bai" sa le spui celor care te-au educat atat de bine si "fratilor" tai cu care iti faci veacul printre blocuri!tongue
Ca esti atat de mincinoasa si ipocrita incat sa spui ca nu tu ai dat voturile, cred. Dar chiar nu stii ca sunt inregistrate?!tongue laughing Nu am banuit ca tu ai facut asta, am vazut clar la profilul tau, dupa ce era destul de evident ca numai tu puteai fi!tongue
Eu nu ti-am dat nici un vot, ti-am spus "in fata", verifica daca nu crezi!happy
Nu am absolut nimic cu tine, tu ai avut cu mine si cu restul. Te asteptai sa te las sa te desfasori?!
Nu sunt faimos pentru ca nu ma intereseaza faima, intai de toate.
Am propriul meu sistem de valori, nu ma intereseaza aprecierea celor ca tine.Se prea poate sa devin curand "faimos" dar nu pentru ca mi-am propus asta ci ca urmare a faptelor mele.tongue Oricum,"cunoscut" sunt, chiar prea cunoscut, in sensul ca ma stiu foarte multi(nu ma cunosc cu adevarat, stiu doar unele lucruri si ma recunosc fara ca eu sa am habar cine sunt ei). Si m-am obisnuit pana la urma, initial fiind deranjat. M-am "resemnat".happySi oricum nu trec niciodata neobservat, nu-ti face tu probleme!tongue
Ceea ce tu visezi si admiri, faima adica...ma lasa rece.
In loc sa vorbesti aiurea si sa admiri niste persoane lipsite de importanta, mai bine fa ceva ca sa fii mai buna, spre binele tau...
"Faptele, nu vorbele te fac sa fii mare!"winking, mai ales daca sunt ca ale tale.tongue
Daca ai fi macar un pic preocupata de esenta si ai renunta la aparente, nu te-ai lasa orbita de publicitate, de marketing (mai corect spus). De tine, nu pot sa mint ca imi pasa prea mult. Dar daca ati face asta(nu doar tu esti asa, din pacate), nu as mai fi nevoit sa suport asemenea personaje, dintre care unii devin chiar presedinti, prim-ministri, s. a. m. d.big grin

| NirvanaE a răspuns:

Ma bag si eu. ma bucur ca mai sunt pe aici anti schelalait de biberon.

| daiana a răspuns:

Euuuuu! :x :x
da chiar e mai super baiatul asta ca jb :|

asta ar trebui sa se intample cu jb
http://www.youtube.com/watch?v=RuZjpyNPmgE

| HaiTaci a răspuns:

,, Moare" toate fetitele disperate dupa el.Saracutele sunt asa de proaste.Cand le vad cum plang la concertele lui imi vine sa sparg televizorullaughingAsta e doar un moft, cum au fost si Jonas Brothers.Mai aude acum cineva de ei? Nuu. O sa se uite si asta in timp, dar oricum ma alatur campaniei impotriva lui, sa dispara naibii mai repededevildevildevil

| LiviuSquinky a răspuns (pentru HaiTaci):

Si eu sunt anti JUSTIN BIEBER si vreau sa scap de el sa nu mai aud de acest individ niciodata

| EmaCha a răspuns:

Si eu ma alatur! acum serios, jb arata k o fata! da'...d unde stim k nu e? O.o

| RaR a răspuns:

Eu

| DanaVisatoarea a răspuns:

Nea justin e de 10000000 de ori mai bun si apropo cand am vazut prima data videoclipul Baby aproape ca am lesinat atunci am simtit eu iubirea adevarata stiu ca jus ie alesul inimii mele scuze! A si apropo buna alegere cu baiatu asta e dragut fara suparare.

| DanaVisatoarea a răspuns:

Ce aveti cu justin? Nu va suparati dar eu va spun ca bietul baiat sa straduit si a muncit f mult ca sa ajunga cine este! Modelul lui in viata est michael jackson iar eu i ador pe amandoi sunt doi oameni superbi si buni la suflet care au incercat sa faca ceva pentru lumea asta.Recorectez incearca in afara de michael(dumnezeu sal ierte) justin a luat lectii multe de canto si sa straduit f mult a muncit asa cum fac si eu! visul meu este sa devin cantareata! daca aveti ceva impotriva eu nu va bag in seama cu comentariile voastre ok? Eu il iubesc pe justin si este modelul meu in curand veti auzi si de mine si veti auzi zvonurile care sunt create de ziaristi care incearca sa-si vanda revistele! ganditi-va mai bine si mai uitati-va cu atentie la videoclipul lui baby! incercati sa il intelegeti.el era f sarac cand era mic iar dumnezeu la inzestrat cu un talent si ia predestinat sa ajunga cine este.El a suferit foarte mult iar acum are tot ce isi doreste in afara de o familie(parinti lui sunt despartiti) uitati-va si voi la melodia down to earth. toate melodiile lui reprezinta ceea ce el simte asa fac toti artisti! Daca v-ati comvins cumva uitati-va va rog la melodia Baby si o sa vedeti acel ceva care ma innebunit si pe mine cand l-am vazut!:)ganditi-va la durerea pe care a simtit-o cand parintii lui sau despartiti si cum a ajuns el acum fericit:) multumesc! http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av3n

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt anti justin bieber, paramore are probleme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uhhh
Justin Bieber e un kkcios laughing
E un baiat simplu care datorita youtube´ului a ajuns mare vedeta si mor fetele dupa el :-J
Hellauuu
Mie nu mie se pare foarte frumoslaughing
Si nici vocea nu´mi place.are o voce de fetitalaughing
Deci sunt Antiii justin Biebeeerlove struck si sunt "mandra" de asta rolling on the floor))
Hai va pup :*
Byes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa faci asa ceva...se vede ca esti un mare prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Euu! Asta e clar.Il urasc pe acest JB. I

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Total anti Justin Bieber! Il urasc! I cel mai naspa!:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu! ma bag! il urasc pe copchilu asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu Justin Bieber e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ma bag, daca vine in Romania il rad in cap live; x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cu tine bravo anti biberon