| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.youtube.com/watch?v=ITZZ6-qCYIE? :X:X Melodia este chiar superba si adevarata. :X

8 răspunsuri:
| D-Anna a răspuns:

Pinklove struck toata lumea stie:X sperhee hee asc si family portraittongue

| c0rn3l1uss a răspuns:

Da e frumoasa :p
Mei mai mult imi place Funhouse. :X

:]

| fluturas a răspuns:

Da o stiu melodia love struck e frumoasawinking

| antonia09 a răspuns:

Superba pana la superlativ. Mesajul este unul cat se poate de adevarat.

| Ingerasull99 a răspuns:

Mesajul e prea ok, la fel si instrumentalul, ne-ar trebui si noua o asemenea piesa, ca iar a venit iarna si le-a luat pe autoritati prin surprindere laughing

| axeltm a răspuns:

Aproape toate melodii de la Pink sunt faine, insa pe asta i-as face dedicatie la al nostru "president" happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca scoţi cuvântul "adevărată" din remarcă, am o părere foarte bună, dacă nu, tot o părere foarte bună, numai despre tine îmi schimb opinia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O ador, chiar daca e veche:X

by JhOsE