| georgyana98georgy a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aceasta?

http://www.youtube.com/watch?v=ZZ1jp8K1I34

Voi ati intalnit prietenia adevarata?

Răspuns Câştigător
| NiallsFutureWife a răspuns:

Iubesc melodia asta:X:XE cea mai adevarata melodie despre prietenia adevarata

Si toti care au intanlit prietenia merita sa asculte aceasta melodie si se vor regasii in ea

Da, eu am intanlit prietenia adevarata de la 5 ani chiar:X:X:X

De atunci suntem nedespartite,mergem la cumparaturi impreuna,impartasim orice secrete, ne ajutatm reciproc si ne iubim mult

Bineinteles ca ne si certam ca oricine dar nu rezistam nici macar o zi una departe de cealalta

Asta e prietenia adevarata, daca nu te certi nici macar o data... orice prietenie intampina si greutati si e ceva absolut normal

Te iubesc sora mea:X:XSper ca vom fi mereu impreuna la bine si la greu

Si sper ca si tu ai gasit prietenia adevarata si daca nu ai gasit-o sigur o vei gasi incurand:X:X

Pupici:X:X:*:*

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Melodia nu îmi place deloc și da, am o grămadă d eprieteni adevărați. Nu suport oamenii care zic că nu eixtsă prieteni adevărați, pentru mine un prieten adevărat este acela care are tupeul să-mi zică orice în față.

| Musique a răspuns:

Eu nu-s genul ăla de fată care să se lăfăie cu toate şi toţi.

| blueangel99 a răspuns:

1."Ce parere aveti despre melodia aceasta?"
E drăguţă

"Voi ati intalnit prietenia adevarata?"
Dacă te referi la tovărăşie, atunci da.

| Mysteriouss a răspuns:

Eu da! Am intalnito si versurile acestei melodii se potriveste k prietenia pe care o am k ea si da ne place melodia este draguta! pup