| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.youtube.com/watch?v=XrN5mAbjsGo? :X:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Superbalove struck

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie mi se pare dragut. E un mesaj foarte frumos. Oricine cauta ceva pe lume. Oricine are nevoie de un erou, fie ca e in persoana iubita, intr-un prieten sau intr-un membru al familiei.

| viatadecacatt a răspuns:

E frumoasa

| carminaburana43 a răspuns:

E f. okhappy am avea nevoie in viata noastra de asa cevahappy

| waXonwaXoff a răspuns:

Numai gaseam melodii frumoase.cred ca o sa fac un playlist cu melodiile postate pe TPU

| Andromedda a răspuns:

E melodia mea preferata:X:X

| andr14 a răspuns:

Destul de fainahappy