| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Iggy Azalea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O ador :-) e mult mai frumoasa si talentata decât Nicki Minaj :-D
Îmi plac mult piesele ei :-) mai ales Mo Bounce kiss, ps: ai ascultat piesa?;-)

| skaterboi2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic, sunt fanul ei! Mo Bounce ii din aia bouncy song, sa dansezi la cluburi si de astea. Ai ascultat noua ei piesa, Savior?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Btw Macar Iggy nu canta despre bani si sex asa cum face 50 cent :-))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba,omule laughing ti-am zis sa nu imi mai zici "tarfa" ca nu ma cunosti.Ce e greu de inteles? ^_^

| Aslam a răspuns:

N-am o parere, doar ca nu-mi place.

| skaterboi2002 a răspuns:

Iggy ii tarfa? Fa diferenta dintre o tarfa si o cantareata rap!
Tarfa - aia de la centru care isi vand corpul pentru anumite placeri
Cantareata rap - face muzica si canta...

| skaterboi2002 a răspuns:

Ioanaaa! Nu eu te-am facut târfă!