| Sandor12921 a întrebat:

ce parere aveti despre Nicki Minaj, Iggy Azalea? Eu inteleg ca arata foarte bine, dar doar mie mi se pare ca felul in care arata conteaza mai mult decat talentul? Adica e normal intr-o anumita masura sa conteze si cum arata artistul/a, dar la cele doua, parca doar corpul le ajuta...

Răspuns Câştigător
| skaterboi2002 a răspuns:

Iggy Azalea e mai talentata ca Nicki Minaj, plus ca are fundul natural, nu ca Nicki. Ce sa zic de Nicki... prea naspa cu rapul ei, numai s*x canta, Iggy rar canta despre s*x, ambele sunt frumoase, doar ca Iggy merita mai mult decat Nicki, apropo Cardi B e well.

| Sandor12921 explică (pentru skaterboi2002):

Cardi B e super happy

| skaterboi2002 a răspuns (pentru Sandor12921):

Yeaa, imi place Bodak Yellow si Money Bag happy apropo, albumul ei de debut, Invasion Of Privacy e cool, chiar daca aproape toate piesele suna la fel

| Sandor12921 explică (pentru skaterboi2002):

Macar ea nu e operata ca Nicki Minaj sau Iggy Azalea :) http://www.perfecte.ro/......-pari.html

| skaterboi2002 a răspuns (pentru Sandor12921):

*facepalm*, Iggy Azalea si-a modificat nasul si si-a marit sanii, atat! Cardi B, din cate stiu, si-a marit sanii. Nicki Minaj? totul!

| Sandor12921 explică (pentru skaterboi2002):

Poate asa e! happy Dar nu stiu ce sa zic daca Iggy are fundul natural uita-te putin pe contul ei de Instagram happy

| skaterboi2002 a răspuns (pentru Sandor12921):

Sunt fanul ei de aproape 4 ani ( Azalean

15 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Felul in care arata artistul defineste factorul de like-bility. Farmecul lui, Carisma lui. N-are nici o treaba cu talentul muzical. Parerea mea esta ca ambele canta ca doua curci belite, insa felul in care arata, well..aici isi poate da fiecare cu parerea, in functie de ce il atrage. Personalitatea lor este iarasi, definita de fiecare in parte. Talent muzical: 0. Dar eu cred ca in orice perioada muzicala, carisma a contat foarte mult. Daca esti superficial, mizezi pe carisma. Daca ai vreun habar de muzica, mizezi pe talent. Daca vrei sa te distrezi, e bine sa cauti ambele. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De a doua din fericire pentru mine, e prima oară când aud. Nicki Minaj e 0 la orice capitol artistic.

| Sandor12921 explică (pentru anonim_4396):

Asa ma gandeam si eu, ca e 0, dar cum de are asemenea succes si fani? Chiar nu pot sa imi explic, promovare, etc. aduc un anumit numar de fani, dar la ea... e exagerat pentru ceea ce face

| AlexSalling a răspuns:

Un artist daca nu arata bine nu e considerat artist. Nu prea am vazut cantareti/actori care s-au facut cunoscuti doar datorita talentului.

| skaterboi2002 a răspuns:

'' Oarecum nemultumita de felul in care arata, Iggy a vrut sa creeze o mai mare armonie intre proportiile siluetei ei si a apelat la o operatie de marire a sanilor pentru un look perfect: "In urma cu patru luni mi-am marit sanii. Toata viata am visat sa fac aceasta operatie, iar acum am reusit", a dezvaluit ea pentru revista Vogue.

Iggy a marturisit ca acum ii este mai simplu sa se imbarce si ca nu mai e nevoie sa-si faca haine pe comanda: "Mi-a fost mereu greu sa gasesc haine pe masura mea. Am talia foarte mica si posterior mare, iar bustul era aproape inexistent. Acum ma simt mai bine", a incheiat Iggy. ''

| Sandor12921 explică (pentru skaterboi2002):

Super happy

| Sandor12921 explică (pentru skaterboi2002):

Plus ca am inceput sa o apreciez pe Iggy de 2 sau 3 saptamani, chiar canta destul de ok dar tot Niki arata cel mai bine happy

| skaterboi2002 a răspuns (pentru Sandor12921):

Dap, pai Nicki e in muzica din 2007, Iggy din 2010, deci dif de 3 ani, mie imi place Iggy, e originala. Recomand piesele ei : My World, Slo, I think she ready ( verse ), Work, Change your life, Savior, Team, Switch, Murda Bizness, versul din Booty, (majoritatea is de dinainte sa fie Iggy populara, so yep

| skaterboi2002 a răspuns:

De la Nicki imi place numa versul ei din Swalla si Swish Swish, so yeah