| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Imnul Mamaiei, eu acum ceva timp l-am ascultat si veau sa zic ca melodie mai penala si mai idioata ca asta nu am mai vazut, cica vor sa atraga turistii cu chestia asta, auzi la ei

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

E o tampenie.

| Xtadelo a răspuns:

Acum l am ascultat si eu laughing e penibil.

| Dragonfly6 a răspuns:

Chestiile penibile si idioate dau bine la public. Si nu-ti face griji, se vor gasi destui turisti.

| EAlice a răspuns:

Lol! Ce tampenie rolling on the floor))) Daa, intr-adevar tampeniile atrag, dar sincer e o mareeee mare PORCARIE!

| EllaMazerschi a răspuns:

Penibila e putin spus..nu are nici un sens laughing