| thegreatgatsby a întrebat:

Daca ai putea fi pentru o saptamana o vedeta Disney, care ar fi aceasta? >:
Mitchell Musso, Vanessa Hudgens, Hilary Duff, Hannah Montana, Cole Sprouse, Cody Linley, Anna Maria Perez de Tagle, Nick, Joe, Kevin Jonas, Demi Lovato, Emily Osment, Ashley Tisdale, Selena Gomez, Miley Cyrus,?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus, fara indoiala.laughing

42 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Vanessa :* hudgens thinking

| psiholoaga a răspuns:

Mickey Mouse.

| thegreatgatsby explică:

Am pus si baieti ma! Cole Sprouse, Fratii Jonas, Cody Linley,

| ViVi a răspuns:

Iar miley cyruslaughing si montana
laughing sincer astea doua nu as vrea sa fiu nici sa-mi dai banilaughing

| Chocolate a răspuns:

Mie imi place sau fiu eu nu altcineva...big grin

| Pepper9 a răspuns:

Miley Cyrus, pentru ca:As scoate un nou single sa le innebunesc pe fetele din Romania, care la urma lor sa va innebuneasca pe voi cu intrebari despre Miley Cyrus.Cum ti se pare ideea?happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Dar baieti de ce nu ai pus?laughing

| Cryssy a răspuns:

Minnie Mouse

pentru ca asa mi se zice miehee hee

| Cryssy a răspuns:

Scuze ca nu am ales nimic din lista ta big grin

| M4RK a răspuns:

Cody Linley happy

| Betty18 a răspuns:

Demi lovato

| DonGiovanni a răspuns:

Care e mai bogat/a din istia ...sa donez bani la aia chinuiti de soarta si mie big grin

| Gabry a răspuns:

Selena Gomezbig grin

| crisS a răspuns:

Hilary Duff

| Kqzu97 a răspuns:

Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Selena Gomez, Cody Linely, Nick, Joe...Nustiu imi pl toti dar daca ai fi scris si Luke Mitchell...:X

| Gexu a răspuns:

Hilary Duff:d :X:X:X

| viki a răspuns:

Zac Efron.tongue

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Mai bine hilary duffbig grin

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Miley Cyrus

| Marya_1984 a răspuns:

Alba-ca-zapada big grin laughing))

| gabitzu_8696 a răspuns:

Hillary Dufflove struck

| lolo23 a răspuns:

Pai multe "sortimente" rolling on the floor eu as vrea sa fiu demi sau emily sau miley sau selena si atat laughing

| matza05 a răspuns:

Hilary duff, ashley tisdale sau selena gomez... p restul' nu le suporthee hee

| avragegirl a răspuns:

Nu stiu sigur pentru ca nu pot sa aleg intre Emily Osment si Mitchel Musso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus sau Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aaa. nu stiu! cred ca as vrea sa fiu Hannah Montana, deoarece imi plac imbracamintele ei, melodiile ei, totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanessa Hudgens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm cred ca as fi demi lovato... ne asemanam laughing