| Smileee a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber?
Va intreb pentru ca eu sunt o mare fana, iar unii prieteni are o parere despre el cu totul si cu totul diferita sad

Răspuns Câştigător
| AleXandra649 a răspuns:

Are o voce frumoasa ...ascult muzica lui dar nu unt o mare fana dar ce conteaza ce cred alti? conteaza ce crezi u despre elwinking pupici

28 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Din curiozitate...cati ani ai?
Eu sincer acum, imi plac melodiile lui sunt foarte dragute si de asemenea versurile lui sunt frumoase. El pare simpatic(am auzit de curand cum ca ar fi devenit un pic cam fitos de la un timp). Nu stiu acum, fiecare ce parere are.Eu spun ca este dragut.Insa nu sunt genul acela de fana care sa tipe cand aude numele lui si sa saliveze etc. etc.

Pana la urma, fiecare cu gusturile lui! Si ce daca unii prieteni nu-l plac, conteaza ca-ti plc tie.

| Derye a răspuns:

Acei prieteni care are o parere diferita cam au dreptate. E un tip ultra-mediatizat.

| Petronela a răspuns:

Si eu sunt o mare fana a lui, il ador si nu imi pasa ce spun altii.Fiecare are dreptul sa fie fanul unei vedete...:d

| Mary Marry a răspuns:

Mie nu imi place.Nu e genul meu. Dar cum s-a mai zis fiecare are dreptul sa fie fanul unei vedete(actor, cantaret, sportiv, etc.), dar ce ar fi daca la toti ne-ar placea de aceeasi persoana, nu ar mai aveea nici un sens.Ar fi chiar enervant.De exemplu am zis de nenumarate ori ca sunt fan MJ dar chiar nu mi-ar placea ca toata lumea sa fie fan al lui.Nu ar mai avea nici un sens.Totusi melodia Baby este dragutica.Nu am nimic cu fanii lui.Stiu oricum cum e ca cineva sa iti denigreze starul preferat asa ca...intelegi.

| Fvn a răspuns:

E gay/e fata/

| Elena1234456 a răspuns:

Mai, tipul e OK (are o voce minunata si e simpatic), dar fanii lui sunt obsedati si ii strica imaginea.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nea... nu sunt contra fanilpor dar nu-mi place :p

| Диана a răspuns:

Si eu sunt de acord cu prietenii tai care ''are'' o parere proasta despre el tongue Bieber sux laughing big grin

| SheCanFlyy a răspuns:

Este un baiat extraordinar, cu o voce pe care multi si-o doresc, si cu o personalitate si un look pe care toti il vor.Nu asculta gurile rele, precum baietii care din invidie! zic ca e yag, dar nu e.

| Baiaaanca a răspuns:

Nu situ ce sa zic, e dragut, dar acum noi nu il cunoastem pe el cum e de fapt, doar prietenii si familia. Nu stiu de ce unii il urasc asa de mult. Baietii mi se pare ca sunt gelosi pentru ca toate fetele sunt inebunite dupa el, si-si doresc si ei sa arate ca el. Am vazut ca unii baieti il admira, adica doar infatisarea lui. Deci, in concluzie, mie mi se pare un tip ok.

| DeniiMeow a răspuns:

Justin Bieber=call meu
parerea meahappy

| RoOxi a răspuns:

Pai. Ii ador melodiile love struck. Vocea lui love struck. Il ador pe el happy
Si nu`i baga in seama pe `acei prieteni`. Fiecare cu parerea lui. Si in plus un fan adevarat nu baga in seama comentariile urate despre vedeta lui favoritabatting eyelashes. Oricum sunt multi pe planeta asta (in special in Romania!) care au o parere proasta despre Justin Bieber. Mie imi place foarte mult si nu ma intereseaza ce cred ceialti (desi n`au dreptate laughing)

| sasha a răspuns:

Nici pentru 10 fundite nu as spune ca e tare, e = 0 nu stiu frate deja nu mai supor, ok nu spun nu sa vezi fetite de 12-15 ani inebunite dupa el dar frate stai putin ca si astea de 17, 18 (nu toate) " vai ce frumos e " doamne ce vedeti la el bai? nu are o zgarietura un defect, zici ca-i fata, nu. zici ca-i facut la calculator, deci nu am nici o parere despre el pentru mine e (ma repet) egal cu ZERO, nimic frate de capu lui cred ca asta e rezultatul crizei, pacat. dar daca tie iti place tot asa, sa iti placa sa visezi la el sa il asculti tot timpu insa sa nu iti judeci prieteni din cauza lui. pa pawinking a si vezi ca ai o mica greseala big grin probabil emotiile tongue

| ElyElyna a răspuns:

Si mie imi place Justin Bieber, dar doar vocea atat, si cati ani ai?(din curiozitate), te intreb pentru ca ai scris in loc de "au","are", ai grija pe viitor sa nu mai gresesti...

| Mc Master a răspuns:

Mi se pare cel mai stupid copil, un mucos care stie si el sa spuna baby de vreo 13 ori si gata vedeta! nu-mi place¬!

| danny1337 a răspuns:

Vaiiii... Cel mai penal copil posibil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o parere fff buna... imi plac cum canta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heey`! pentru toti fanii jb de aici care aveti hi5: http://fc-justin-bieber-romania.hi5.com luati`l voi si dati`l la alti fani:)BieberFever!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...la inceput nu puteam sa il suport pe Justin dar am ask mel Baby de multe ori( o consideram norocoasa) si de atunci a inceput sa imi placa si de al...am spus tuturor ca nu imi place de el si aproape toate lumea stie ca il urasc. Acum il ador si e cantaretul meu favorit. Ask mereumel lui si am o groaza de poze cu el. As vrea sa vina vara viitoare(asa a zis). pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este un baiat super-cool love struck. il ador love struck. este cel mai frumos american care am vazut vrodata love struck. nu asculta gandurile rele ale prietenilor tai love struck. ceea ce conteaza cel mai mult este ce gandesti tu. si ce impresie ai tu despre el.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc andra si am 15 ani.
eu la fel ca tine sunt o mare fana de a lu Justin Bieber, mie una imi place la nebunie Justin Bieber, este foarte Frumos, are zambetul la fel de frumos si ochii. Eu iti spun sincer sunt inebunita dupa el. Dar baietii zic lucruri urate despre el ptk. el este cel mai frumos din lume si ei nu sunt asa frumosi laughingrolling on the floor
Te pop kisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este si un fan de al meu asa ca nu te judec cum fac alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca mas intalni cu el i-as spune ca nu prea il plac din toate punktele de vedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca parerile altora despre justin bieber nu conteaza. eu insa tot sunt o mare fana al lui si as dori sa le zic celor ce cred ca el este mucos si multe alte cuvinte urite inseamna ca sunt invidiosi ca justin va ajunge un om mare in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este dragut, frumi rau si talentat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esu cred ca justin e un baiat ff frum eu sunt o ana si il iubesc si nu conteaza ce spun alti despre el atata timp cand eu stiu ca nu e adevarat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee uni ar trebui sa se uite in oglinda si apoi sa sp ceva despre el! eu nu il cred un baiat foarte sexy dar imi place cum canta

| Aliiiin a răspuns:

Cel mai prost!