| vanessa_6993 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva din curiozitate. Voi ce parere aveti despre Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| StreetDancer a răspuns:

Buna Vanessa!

Sa sti ca eu personal nu am nimic cu el. Adica, nici nu-mi place dar nici nu fac parte din categoria de oameni care tot isi bat joc de el.
Sincer, ma bucur pentru el ( si nu numai pentru el) ca a reusit sa se faca ''auzit''. Are multi ani si e destul de tanar.
Oricine merita incurajari, parerea mea.

7 răspunsuri:
| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

O suge la max!

| RaZ4Ing a răspuns:

HUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! face ca o fetita cu funtita pe scena mai isi ia cate un sul de hartie igienica in freza, si tot fetita ramane. Vai de capul lui e un gay nenorocit!

| KiTTy_8200 a răspuns:

E un subiect banal pentru mine.

| Allexis a răspuns:

Cine e Justin Bieber de ar trebui sa avem o parere despre el?

| danny_1954 a răspuns:

Gay de fapt mie ca sa zic asa are voce de fetiza si canta mai ceva ca salam deci sa fie decapitat

| OanaBlueEyes a răspuns:

Nici nu`mi plk...dar nu pot spune ca il detest...mie personal imi este indiferent de el big grin

| Bhambushel a răspuns:

Buna Vanessa!

Dupa parerea mea e un baiat care a reusit sa se faca cunoscut prin muzica lui si nu trebuie sa spunem ca il "uram". Multi oameni spun de cum aud de el: "Il urasc".Nu ascult muzica lui, insa nu am nimic cu el.Aceasta este parerea mea!