| AnaGabitza95 a întrebat:

Ce parere aveti despre "love the way you lie "? cum vi se pare melodia?:X

Răspuns Câştigător
| mo0nlight a răspuns:

Suuuupeerr taree :X

iubesc melodia love struck:Xlove struck

este hit-ul anuluiwinking :X

9 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Moooolt mai naspa ca prima

| Deni7 a răspuns:

Chiar acum o ascult laughing
Si o adooorlove struck

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

E foarte frumoasa melodia si videoclipul, imi place mult parul rihannei acolo :X

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Una din multele melodii frumoase pe care rihanna le-a lansat de-a lungul carirerei ei! Si Eminem, clar, el a ales-o pe Rihanna.
Este superba melodia, cu niste versuri intr-adevar potrivite.Multe fete se ragasesc aici.Deci,nu am ce spune.
Iubesc melodia!

| maryyyaaa a răspuns:

O adorlove struck

| anonimeea a răspuns:

Melodia este superba. Sunt de parere ca Eminem a facut o super alegere colaborand cu Rihanna

| albinutzza a răspuns:

E super tare melodia asta:X

| WhiteBaloons a răspuns:

Hm, draguta happy