| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre manele? Va plac?

Răspuns Câştigător
| Anonim_6407 a răspuns:

Hi! Nu sunt anti dar nici cu.Parerea mea e ca fiecare pers poate asculta orice gen de muzica doreste.Eu una nu sunt adepta manelelor dar nici nu ma deranjeaza ca cei din jurul meu sa aculte acest gen de muzica.

3 răspunsuri:
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Nu si observ ca tot mai multi asculta acest genstraight face
pur si simplu le urasssccc
Oare ce le plac la aceste melodii[MANELE] ma intrebbb mereeuu!straight facestraight face

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă îmi pac, care este problema?
Fiecare cu treaba lui, muzicală.
Pa, pa.

| Karinakari99 a răspuns:

Buna!
Nu-mi plac! Este cantata de rromi si o combinatie de muzica populara cu muzica tiganeasca sau indiana. Exprima mereu bucurie si bogatie tongue
Bye!