| xilotto a întrebat:

Ce parere aveti despre Marcel Pavel si mai exact despre piesa: Frumoasa Mea?
http://www.youtube.com/watch?v=W7iNmGTId9U&NR=1

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Il cunosc personal pe Marcel. E un tip de gasca. Foarte carismatic, glumet, dar si sufletist, perfectionist...si are o voce foarte frumoasa/buna, foarte puternica.
"Frumoasa mea" este piesa, care l-a facut cunoscut (in adevaratul sens al cuvantului). Intr-adevar, este deosebita, si ii pune vocea in valoare. Tin minte, ca atunci cand abia a aparut, am primit multe dedicatii, in 90% din cazuri - "Frumoasa mea".;))
Dar parca, aici http://www.youtube.com/watch?v=l4raY0Ig4-4 e mai mult El, mai mult asa cum il cunosc eu in viata de zi cu zi (nebun, vesel, simpatic, carcotas...).
Sper sa-ti placa piesa. Chiar e faina.
Numai bine!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Este o piesa superba, cantata de inegalabilul Marcel Pavel.

| alexutu001 a răspuns:

Salut, nu cred ca aceasta melodie trebuie comentata, trebuie doar ascultata cu sufletul happy doar atunci intelegi cu adevarat semnificatia ei, e una dintre cele mai superbe capodopere ale lui Marcel happy

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Imi place mult melodia aia

| rolfenstein a răspuns:

Foarte tare piesa.il si cunosc pe marcel pavel.mai vine prin campulung muscel sa.si viziteze parintii.

| MihaelaMihaa a răspuns:

Este foarte frumoasa piesa...nu am ce zicehappy
Celor care nu le plac melodia nu ce e aia muzica! Ascult'o in continuarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa melodia. Dar unii prieteni spuneau ca nu stie sa cante si chestii din astea ca nu le place... Dar celor ce nu le place melodia sau melodiile lui inseamna ca nu stie de este aia muzica adevarata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place. Mai imi place de la el : http://www.youtube.com/watch?v=ca-yiEwwwMiY

| eugenl a răspuns:

Este o piesa frumoasa. Doar indragostitii si romanticii ii pot intelege adevarata valoare.