| elia a întrebat:

Ce parere aveti despre mel asta
http://www.youtube.com/watch?v=EhPZvTZYyko :))=))

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer?straight face Oribilaaa!laughing
Asta nu se numeste melodiestraight face

| Demoiselle a răspuns:

E tot ce pot spune desi ma repet...Romeo, Oh Romeo! Do NOT lend me your ears!worried

| Kandy a răspuns:

A macelarit in stil barbar cantecul lui Shaggy-"Carolina" rolling on the floorlaughing

| daddy a răspuns:

Lol tocmai asta am postat-o si eu ieri laughing
e marpha sunt fanu lui nr. 1 happy

| Lary a răspuns:

Si cand ma gandesc ca atunci cand eram mai mica si mai prostuta imi placea melodia asa...aoleeeeeeuuuuu....urechile mele

| monycutz a răspuns:

E "mortala"rolling on the floor

| elia explică:

hee heenu fiti rai e un omwinking

| tinichea a răspuns:

Ba tub eu postat acolo mai muuuuuuuuuuuuuuu

| livia_6314 a răspuns:

Elia, acesti oameni dau banii pentru a fi celebri desi sunt niste "afoni". Imi cer scuze la cei care iubesc melodiahappy