| daddy a întrebat:

Inca o mel pentru cei care cred ca manelele " este " muzica
http://www.youtube.com/watch?v=EhPZvTZYyko

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Oooo...straight facestraight faceCe melodie nasoalastraight face
Ma dor urechile.Asta se numeste muzica?straight face

auran
| auran a răspuns:

Boombastic...mmmm, fantastic...credeam ca l-am pierdut pe Shaggy...http://www.youtube.com/watch?v=NbGMn0X3Lvk - cred ca daca l-ar auzi l-ar impusca...

| Demoiselle a răspuns:

Romeo, Oh Romeo! Do NOT lend me your ears!worried

| Kandy a răspuns:

Se credea Shaggy cantand "Oh Carolina" laughing dar de fapt e imitatia lui ieftinarolling on the floor nici eu nu suport manelele, nu sunt un gen muzical, sunt doar o lalaiala penibilathumbs down

| daddy explică:

Nuuuu big grin nicidecum

| JayLeno a răspuns:

Romeo Fantastik laughing ce scursura

| antonemarian a răspuns:

Salutare. babyshine** Mai sunt care nu asculta. In mare rock-ari"Stiu deoarece am multi prieteni rock-ari". Iar daddy**. Fara suparare, daca tie nu iti plac asta nu inseamna ca nu le place la toata lumea. Mie imi place orice gen, inclusiv manele, doar ca ascult mai rar manele ca muzica ce o scot astia acum e praf.

| Andreea9311 a răspuns:

Bai daddy tu vrei sa ne omori aicilaughing)

| DeeVee a răspuns:

Ma bucur ca mai exista cineva pe planeta asta care nu asculta manele...:X:X...

| valyutzu a răspuns:

Zooooooooper manelari astia stiu muzica cum stiu eu sa dansez si sti carei treaba eu nu stiu sa dansez