| McCadu a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta? http://www.youtube.com/user/SaTraim Este proaspata si nefinisata dar vreau sa vad daca prinde bine.

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Imi place melodia, ti-am studiat putin si blogul si chiar ca am fost surprinsa foarte placut de ceea ce faci! Felicitari si succes!

| mihaibrasov a răspuns:

Sa nu te superi dar dupa primul minut m-a ametit. E o combinatie nereusita de instrumente muzicale. Pe de-o parte parca e ceva populara, parca e ceva tehno sau vreun remix de rap... nu inteleg. Ma oboseste, ma ameteste si nu ma atrage. Sorry...

| Piticaaa a răspuns:

Este atat de frumoasa! Seamana cu Akcent, dar este tare frumoasa. Deja o am in minte! Genialhappy

| KLapeman a răspuns:

Nuu stiu ce parere aveti voi dar mie mi se pare ca e o manea house laughinglaughinglaughing...sa mor daca nu e asa, plus ca acum cam toata lumea se apuca sa cante manele si houselaughinglaughing.

| alexxy_8614 a răspuns:

Buna.Chiar e faina mel si prinde bine prin cluburi mie una chiar imi place parca te ia la dans nu`i poti rezista cred ca o s ii placa l multi bye

| traficanta a răspuns:

Mie imi placehappy

| Bubu9110 a răspuns:

Minunata melodie la fel ca toate celelalte...

| McCadu explică:

Nu ma supar. Va multumesc pentru raspunsuri.

| IoanaEvelina a răspuns:

Interesantahappy