| McCadu a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=UYLJ0Kw8zxU? Prima data am auzit-o intr-un colt de strada prin clasa a 6-a si acum ceva timp am facut o adaptare. Astept parerile voastre.

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Mie imi place, foarte draguta melodia!

| Ambassaderåd a răspuns:

E cool big grinbig grin pacat ca nu e mai lunga crying /// in rest e cool big grinbig grin

| Adina a răspuns:

Frumoasahappy

| Alice_6278 a răspuns:

Waw Ce romantic. O melodie de milioane. E super tare(imi plac astfel de melodii) Ai gusturi bune big grin sa ai o zi happy