| soricica a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta? O canta doi prieteni buni de ai mei...
http://www.youtube.com/watch?v=sB5swrdki7I&feature=chann el

7 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

E faina melodia happy

| BubuLina999 a răspuns:

E mijtoooo

| Seby91 a răspuns:

Deci versuri proste nu rimeaza cam delocstraight face cel putin in halu in care canta parca se screme canta cu streangu la gat seriosstraight faceFara suparare

| 1ydy4 a răspuns:

O adooor love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frmy e kiby:*

| soricica explică:

Asa este seby, dar avand in vedere ca versurile sunt facute pe moment si nu inregistreaza intr-un studio sau ceva de genu, ci la el in camera...eu zic ca e destul de ok
mie una imi place la nebunie melodia:X