| ladybird a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia de la BUG Mafia - Cu talpile arse?

Răspuns Câştigător
| laurentiu_9029 a răspuns:

Abia astept albumul. Apare pe 11 August alaturi de ziarul gazeta sporturilor.

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa si asawinking

| hândel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rpwkto2d3JY
E asa cum m-au invatat de la-nceput, hit. TareE frate!

| sorin a răspuns:

E super tare dar pacat de videoclip sincer nu ma asteptam sa fie asa slab, mie cel putin nu imi place, lipseste ceva.

| Guitarlove a răspuns:

Asa si asa! Imi place mult refrenul. ca in rest nu prea! happy

| florar a răspuns:

E la fel cu restul productiilor lor, nu as numi alea muzica

| Ellena a răspuns:

Heyyy chiar asta ascultam:)...deci mai nimerit:-bd:D
eu am gasit toata melodia http://www.youtube.com/watch?v=-webBNaUV_0;)

| ladybird explică:

Pe youtube nu e toata melodia. Cu toate ca grasu e fomist mie imi place cum canta... Nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Danut4 a răspuns:

Yo aleg puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"m-a invatat ca atunci cand viata pare roz o sa ajung, inevitabil, in genunchi, in moloz."

RESPECT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm..........destul de slabut dar merewinking

| Amelia87 a răspuns:

N-o cunosc. happy

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

O ador:Xe superba :X

betsyala
etclove strucklaughing