| alas a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia guess who- onare nasoala sau tare

Răspuns Câştigător
| EmiliaSd88 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e foarte faina deoarece in melodie este reflectat adevarul.

20 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Groaznica

| FadetoBlack a răspuns:

Greţoasă.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Tot ce spune in piesa este adevarat.Prima data mi s-a parut nasoala rau de tot, dar acum imi place foarte mult.

| Wøodenpints a răspuns:

O mizerie penibilă.

| drogh a răspuns:

E aşa şi aşa. Doar,, Onoare, e ceva ce multă lume n-are, Toţi se calcă în picioare, pentru atâtea lucruri fără valoare'' consider că este adevărat. Oricum, nu-i genul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai el sa gasit sa vorbeasca de onoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se compara cu Connect-R - Da-te-n Dragostea Mea

| fadnox a răspuns:

Nasol

| StefaniaM a răspuns:

Tare si adevarata

| Ironicnαme a răspuns:

Onare? Never heard about that.

| SatanLovesYou a răspuns:

Nasoala.

| DyaLove a răspuns:

Super tare si foarte adevarata happy.

| Adry123456789 a răspuns:

Nasoala tongue

| Zzarazz a răspuns:

Tare de tot.

| NuSuntAnonim a răspuns:

Da e foarte frumoasa mie mai multa imi place ca vorbeste despre lume cum se poarta ca nau,, Onoare'' pe scurt vorbeste adevarul big grin salut big grin