| ღღღellaღღღ a întrebat:

Hey happy ce parere aveti de melodia: Guess Who - "Tot Mai Sus"
eu zic ca este incredibil ce realista :p fundita happyhappy

Răspuns Câştigător
| isauranick a răspuns:

Salut! parerea mea este ca e o melodie ce te face sa aspiri mai sus si in legatura cu videoclipul e facut pe bune adica am vazut cand l-au facut la Mtv si ziceau ca guess Who era legat cu o sfoara de moga si tot cu aceeasi sfoara era legat si pianul de tir si mergeau cu 50 - 60 de km/h e superlove struck

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O ador love struck
melodia, versurile, artistul love struck love struck love struck
e PERFECTA!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy vreau sa zic ca pana sa scoata piesa asta: Tot mai sus, nu ascultam aceasta formatie, dar de cand am descoperit acest cantec, o ascult in fiecare zilove strucklove strucklove struck imi place tare, si chiar este realista, adevar curathappy

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Copii va rog frumos sa veniti la concerte
Sa cantam despre broscute, vulpi si egrete
Impreuna batem din palme si mergem la nani
Si-i multumim lu' mami dupa ce i-am luat banii

Sper sa ma intelegi

| BlueBird a răspuns:

Versurile sunt super de asmenea moga si vreau sa spun ca ma bucur ca mai sunt unii care fac melodii in limba romana pe care sa le inteleaga toata Romania! big grin

| gheorgheasdasa a răspuns:

Caramela. doresc sa te anunt ca nu e nici-o formatie laughing Guess Who este cantaret solo iar Moga este compozitor. cum poti sa zici asa o... rolling on the floor)
In legatura cu melodia. e buna. n-am c zice. se vede c-a facut-o Moga. Guess Who nu si-a schimbat stilul legat de singuratate + viata de strada.are un mesaj prezent in viata de zi cu zi. inteleg ca iti plc f mult mel daca ai pus "intrebare" pe TPU legat de ea. dar c ma deranjeaza aici sunt lingusitorii pentru fundita laughing
O zi placuta!

| Al3xysS a răspuns:

SUPEER...Versurile sunt loate din viata reala.:X:X:X...plz funda nu am niciunapuppy dog eyespuppy dog eyes