| fataaceea a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia it's my life? puteti va rog sa imi descrieti muzica? ce sentiment aveti cand o ascultati chestii de genu.

4 răspunsuri:
| roxy1direction4ever a răspuns:

Pai, in general, rock-ul iti transmite sentimente de,, putere", la fel si melodia asta. Iti spune sa iti traiesti viata caci nu se stie cat mai traiesti, pretuieste fiecare clipa!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru roxy1direction4ever):

Taci, te rog. încetează să mai vorbeşti despre muzica rock, cu avatarul şi numele ăla.

| roxy1direction4ever a răspuns (pentru Woodenpints91):

Dar asat e parerea mea! Sper ca mi-o respecti.Chiar daca sunt directionera, nu inseamna ca nu imi place muzica rock, cu atat mai putin melodia asta! Mi se pare nedrept sa imi judeci placerile si neplacerile, alegerile facute, modul meu de a gandi sau avatarul si numele!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru roxy1direction4ever):

Rămâi la pârţarii tăi. Rock-ul nu-i de tine.