| xBubbleh a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia "Munkey Funkey - Sau cum se scrie. XD".
Parerea mea = Corina. vrea pur si simplu sa fie lady gaga. si nu prea ii iese cu "DANSUL LA BARA" inconjurata de barbati femeie. [ vreau sa zic ca seamana cu femeile ].
funda la cea mai buna parere.

Răspuns Câştigător
| hanibani a răspuns:

Ei, oricate `stupid` imi voi lua, merita sa o zic: muzica, mai ales in Romanica, moare incat si sigur, in agonie.Acum o melodie inseamna 3 cuvinte fara nici un sens repetate la nesfarsit pe un ritm `catchy`. Exact asta face si Corina(ma rog, la ea sunt 2 cuvinte) care numai normala pentru varsta ei nu pare. Noroc cu vedetele inserate in videoclip, cred ca ele il mai ridica un pic, dar nu cu mult.

Eu personal prefer acele melodii de pe vremea mamei mele.Stiti voi, din alea cu idee, poveste, mesaj profund etc.
Dar nah, asta e! Nu am ce face decat sa-mi inec amarul in mp3-ul umplut cu Bon jovi, Queen, Voltaj, chiar etc...
P.S. asta e parerea unei fete de 15 ani, nu a unei bunicute cum ati fi tentati sa credetihappy

3 răspunsuri:
| PureLove8 a răspuns:

Corina vrea sa aiba multi fani ca si Lady Gaga de aceea o imita dar, nu i reuseste ba chiar se face de ras. Oricum mlodia i varza si videoclipu i naspa* rau. In melodia ei se rapeta doar 2 cuvinte munkey fankey.Nici nu are sens melodia da no... Pana la urma Corina i o persoana care nu o sa ajunga deparete in cariera ei.
Asta este parerea mea. (sper ca ti-a placut )

| olivia12 a răspuns:

Da imi place melodia dar nu-mi plac deloc ochelarii ei cu degete me sperie, asa sa revenim la oile noastre e buna si ii iese cu dansul la bara dar serios aia sunt barbati, poate ori fi ei dar nu par deloc! FUNDA?

| olivia12 a răspuns:

Da imi place melodia dar nu-mi plac deloc ochelarii ei cu degete me sperie, asa sa revenim la oile noastre e buna si ii iese cu dansul la bara dar serios aia sunt barbati, poate ori fi ei dar nu par deloc! FUNDA?