| marinamary a întrebat:

Ce parere aveti despre lady gaga si daca aveti una buna care este melodia preferata?

Răspuns Câştigător
| Maria250397 a răspuns:

Buna! Multi cred ca este o nebuna. Pai nu, de fapt eu nu cred ca este. E un pic mai ciudata...dar nimeni nu e perfect. Are o voce extraordinara si are multe melodii frumoase. De ex : poker face, paparazzi, love game,nothing else i can say,bad romance,telepfone, alejandro, judas si multe altele.In concluzie parerea mea este ca ea chiar are talent.O vedeta speciala! happy

5 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Este o combinatie intre Madonna, Mj si Marilyn Manson... N-am ce sa zic, fata asta a socat lumea!winking (nu sunt fana)

| BlackVeil a răspuns:

Iti multumesc pentru stupid... straight face (am o parere buna despre lady gaga, probabil ai inteles gresit)

| BlackVeil a răspuns:

Trebuia sa fiu neaparat fana ca sa-mi exprim parerea despre Lady Gaga? raised eyebrows

| BlackVeil a răspuns:

Nu ai specificat cine sa-ti raspunda la intrebare...

| marinamary explică:

Da dar daca nu esti fana...