| Dean1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre mesajul acestei melodi?

http://www.youtube.com/watch?v=_9wKi1keg8g

3 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

OMG! I love this songlove struck Ce sa zic de mesaj...thinking Ma impresioneaza de fiecare data cand o ascult. Nu prea am cuvinte. Versurile acestei melodii sunt superbe, eu nu as fi putut sa ma gandesc la asa ceva niciodata.

| LastChance a răspuns:

Thank you for loving me
For being my eyes
When I couldn't see
love struck

| Dean1996 explică:

@Last Chance,ma bucur mult ca iti place melodia,si eu una o ador, nu ma pot desparti de ea, o iubesc pur si simplu. Felicitari Bon Jovi pentru melodia asta! Thanks God for Jon Bon Jovilove struck