| Dean1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre mesajul acestei melodi?

http://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Cred ca mesajul asta ar trebui adresat in special narcisistilor, deoarece lor trebuie sa li se spuna ca nimeni nu e perfect. Melodia este absolut superba:X

| BubuLina999 a răspuns:

Melodia asta e frumoasa raw. de cand am vazut. o prima data numai la status am tinut. o.
sti dc?
pentru ca aceasta melodie te face sa intelegi ca nu trebuie sa te schimbi pentru cineva si ca esti perfect asa pentru cineva:d ...si multe altele

| BubuLina999 a răspuns:

Aceasta melodie este impotriva anorexiei a ddrogurilir. iti zice sa pui stop vietii rele pe care o duci, sa mergi mai departe ca esti perfect asa cum esti:Xbig grin

| mimpyan a răspuns:

Foarte frumos mesajul!

| Dragan_Catalin_1974 a răspuns:

Super meloadi spune despre viata in pat cu sotia care trebuia sa dispara si da trebuia sa renunte la prezervative si droguri la fel si la f#### saula sex!