| aaaaaaa1 a întrebat:

Ce parere aveti despre Michael Jackson
va place cum canta?

4 răspunsuri:
| Manuela15 a răspuns:

Din pacate a murit dar avea o voce extraodinara de minunata mie chiar imi placea cum canta tie?

| marius577 a răspuns:

Am avut o parere buna. A murit daca nu stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Plac De ce MJ A fost Decat 2NE1 Sau Miley cyrus de ce MJ de 50 de ani a murit

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Din păcate întrebarea ar fi trebuit să se sfârşească în ''... vă place cum cânta?''.
A murit însă muzica lui se va păstra mult timp.
Da. Îmi plăcea cum cânta, dar mai presus de toate îmi plăcea mesajul din melodiile lui şi dăruirea cu care împărţea din fericirea lui. happy
Asta atrage cel mai mult la el. zâmbetul acela necondiţionat.