| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce parere aveti despre miley cyrus...
Credetzy ca o copiaza p L.Gaga? Acum sincer ca va zic si parerea meah, dar supatongue

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Miley e o copila cu prea multe fite. A devenit repede mare vedeta pe Disney si toate fetitele spun cam asa:"Cand o sa fiu mare o sa fiu la fel ca Hannah"Imi pare tare rau de prostanaca asta de miley care incearca sa umple lumea de prostie.Sincer daca o sa mai continuee asa ar tb sa se faca cunoscuta o noua boala:"Epidemia fraiera-miley". Sigur nu o copiaza pe L.Gaga care in comparatie cu miley e de 1000000000000000000000000000001 mai Ok.

13 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nu o copiaza logicstraight face

| Derye a răspuns:

@Britt: ai cunoscut'o personal sa zici ca e fitoasa? straight face Daca da, eu imi sterg contul, daca nu tu esti aia cu mintea ingusta.
!

| Sconcsiş a răspuns:

Cum sa o copieze? e total diferita.

| AshuraElric a răspuns:

Nu cred ca o copiaza pe Lady Gaga, consider ca vrea doar sa arate cat de matura este, nu mai este fetita din serialul acela (am uitat cum se numeste, sunt in plop si plopul in aer) de cand a scos melodia ''I can be tamed''am observat aceasta schimbare insa nu are nicio legatura cu Gaga, tin sa mentionez ca nu sunt fana a niciuneia dintre ele (eu ascult J-rock)dar ca sa se faca dreptate sunt alte artiste foarte cunoscut care o copiaza pe cea care a dat startul in acest gen de muzica, stil etc.(nu dau nume)

| ✿puffa✿ explică:

Bah sa fie clar... o urask... da vreau asa sa stiu ce credetzylaughing

| KellyGreen a răspuns:

Scuze, Phoebe dar e parere mea daca iti place bine daca nu la fel.Si mie imi place cum arata miley, cum se imbraca dar uneori este prea fitoasa.

| KellyGreen a răspuns:

Derye! nu tb sa o cunosc personal ca sa spun ca are fite o sa iti dau un exemplu:Extensi de par de 24. 000 $ si asta nu e sg exemplu pentru ca daca ar tb sa ti le enumar pe toate m-ar prinde Craciunu'. Dar oricum nu inteleg de ce v-a afecteazape voi raspunsul meu, cu ce va ajuta daca imi place sau nu de miley cu adevarat am exagerat cu "boala"dar poti sa recitesti raspunsul care il-am dat si lui phobe.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Nu, nu cred ca o copiaza pe Miley.Crezi ca Miley e asa nebuna sa faca toate chestiile ca Lady Gaga? In noua melodie a aparut intr-un fel misterios.Miley are melodii super...Nu am o parere rea despre ea.Ba din potriva:chiar o ador love struck

Miley are mereu imbracamintea super, adica nu ca lady gaga care se imbraca ca o ametita cu tocuri lungi ca doar si-a invatat lectia lady gaga:la aeroport a cazut din picioare din cauza tocurilor.

incaltamintea:adecvata, buna

deci pe bune, sa stii ca miley nu o imita pe gaga.in plus, e prea mica pentru a o copia.Nu poate sa faca toate prostiile ca lady gaga.are 18 ani miley, iar lady... 24!

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Draga Brittany,

De ce dai o impresie rea de miley?
poate unora le place miley si chiar sunt fani.
e bine, ti-ai dat parerea dar chiar asa? este un lucru stupid ca in curand va aparea boala x care este despre miley cyrus.
Tu esti singura care spune ca nu ii place de miley.

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Lady gaga are "shurubel" intre picioare waiting... si cred ca o cheama Mister Gigi laughing dracu, e barbat ma

| kittycat_9803 a răspuns:

Uite ca sa numai fie singura, nici mie nu-mi place de Miley asta a voastra laughing. Pe langa faptul ca arata bine si are un par demential, fata asta e un 0 barat. O sa vedeti voi cand mai cresteti.

| florynnaa a răspuns:

Nu nu cred. dc ar copiao?:L

| myxolaryy a răspuns:

Nu miley nu o copiaza pe lady dupa parerea mea hai mai fata is prima care am raspuns primesc fundita?
plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz