| AdyYnNnNn a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea artistei Madalina Manole? 0_o

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Eu nu cred ca s-a sinucis, chiar daca asa rezulta de la primele investigatii. Eu cred ca a fost omorata straight face Dumnezeu s-o ierte!

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi pare rau ca a murit, era o voce buna. Dumnezeu sa o odihneasca in pace si sa o ierte mai ales.

| cornel a răspuns:

Socantstraight face

| madia a răspuns:

Imi pare rau ca s-a sinucis! Trebuia sa se gandeasca la faptul ca are un copil mic.
Am inteles ca in mesajul de adio a scris ca nu se mai simte o femeie frumoasa...

| DianaLostInDreams a răspuns:

Imi pare foarte rau de ea si observ ca ziaristii ii pun fel de fel de intrebari sotului ei cand el este inca socat de ceea ce s-a intamplat.

| Lαααα a răspuns:

Sincer, nici nu stiam cine e inainte de moartea ei.sad Dumnezeu sa o odihneasca.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pur si simplu m-a dat peste cap.Cand m-am trezit asta a fost prima veste pe care am aflat-o ca se uita mama la stiri.Deci nu-mi venea sa cred priveam la tv ascultam, dar eram total pierduta, nu puteam sa-mi revin si desi auzeam ce se spune la tv ca a fost gasita de sotul ei moarta nu puteam sa-mi revin mi se parea ca e o gluma mereu o intrebam pe mama:da chiar a murit Madalina Manole? Cateva minute nu am putut sa accept chestia asta si imi doream sa ma contrazica cineva ca nu e adevarat sau sa spuna ca totul a fost o gluma.
O adevarata stea a muzicii romanesti, printre putinele care mai sunt si s-a dussad
Imi pare rau ca ea a luat aceasta decizie, avea tot viitorul in fatasad

| AdyYnNnNn explică:

Sh eu cred ca a fost o inscenare pentru ca toate dovezile arata asta! de ex mesajul de pe tell dc l-a scris pe tell? pentru ca a fost o inscenare putea sa-l scrie pe o foaie de hartie doar nu e criza asa mareeee!

| МŶĶÁŶ a răspuns:

O sa faca ca la michael jackson si o sa dea stirea asta luni intregi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus la bârfe cu prietenele ei de o viaţă, Laura Stoica şi Mihaela Runceanu.Toate au plecat tinere dintre noi şi tocmai când erau mai fericite şi împlinite sad.

| Amelia87 a răspuns:

Sunt socata... Dumnezeu s-o ierte. sad