| robertson a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea Madalinei Manole!? astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O alta sinucigasa.Pacat de chipul ala de ingerwinking

| Gigiku a răspuns:

Inca un suflet care va arde pentru eternitate in iad pentru ca si-a batut joc de darul suprem dat de Dumnezeu: VIATA!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Nu am nici o parere.
chiar nu imi pasa.
a fost o vace care nu va mai fii, dar nu a pretuit asta si s-a sinucis...
asta e.

| Frogie a răspuns:

Mie una, nu mi-a venit sa cred. Am ramas foarte uimita cand am auzit la TV ca s-a sinucis. Asta este, in fata camerelor trebuie intotdeauna sa zambeasca, in spatele lor, era cu totul alta persoana. Noi cunosteam doar ce afisa pe scena, nu stiam ce e intr-adevar in sufletul ei, poate de aceea ne-a fost greu sa credem ca o persoana ca ea s-ar fi putut sinucide! happy

| Andreea_1745 a răspuns:

Ea credea ca nu este frumoasa. S-a dus o artista remarcabila dintre noi! Nimeni nu stie ce a fost in sufletul ei... A avut frumusete, talent, bogatie, iubire si dragoste... dar s-a dus totul pe apa sambetei, ramanand cei care au iubit-o si pretuit-o indurerati. Dumnezeu sa o odihneasca in pace!