| Kat123456 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica cantatata de puya, va place sau nu. si de ce? astept pareri

4 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Poi ce parere sa am este destull de buna acum cred ca orice om s-a plictisit de undeva in balcani sau piese din astea vechi dar puya vine mereu cu surprize in ce consta surprizele in piese noi de ex Puya ft Conect-r -Americandream este super buna numai bine

| RaR a răspuns:

Imi place pur si simplu cum canta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum canta, s-a schimbat mult in ultimu timp si dupa parerea mea s-a schimbat in bine. Multi il acuza ca nu mai e undergrund ca a devenit comercial, insa toata lumea se schimba cu timpu, nu poti fii mereu un pustii, crestii, te maturizezi, vrei sa ai o familie sa ai bani sa duci o viata buna. Toti ne scimbam cu timpu, chiar daca nu vrem tot ne schimbam. Si in primul rand canta foarte bine.

| SkiT a răspuns:

Nu-mi place ca baga si engleza asta))in rest normal.PS: imi place mai tare La Familia