| praf a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica facuta de Puya?

Răspuns Câştigător
| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Puya este un adevarat artist, produce o muzica buna, melodiile sunt foarte frumoase si interesante, uitati-va si voi la melodiile : Undeva- n Balcani, Doamna si Vagabondul chiar daca mai sunt si cateva scene obscene. melodiile lui reprezinta cea ce se intampla in Romania mai ales in ( Undeva -n Balcani, Vestul Salbatic ) ar trebui sai apreciem melodiile.

7 răspunsuri:
| KentLieTequila a răspuns:

Depinde De gusturi. Mie personal Nu-mi place. Asculta Rock!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu e muzica.

| praf explică (pentru anonim_4396):

Dar ce este? ne poti impartasii parerea si punctele de vedere, dar trebuie sa le si argumentezi pentru a te crede si pentru a te intelege, i irelevanta o parere ne argumentata

| anonim_4396 a răspuns (pentru praf):

Este un rahat comercial cu versuri seci, stupide si amp*lea facute pentru copilasi pana in 12 ani si tarfe proaste.

| praf explică (pentru anonim_4396):

Tu ce gen de muzica asculti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru praf):

Clasica, blues, jazz, rock. Orice se poate numi "muzica".

| praf explică (pentru anonim_4396):

Comerciali vor sa fie toti artistii din moment ce incearca sa vanda albumul! Versuri seci,stupide,amp*lea posibil,dar mie nu mi se pare pentru ca eu unul reusesc sa trec de cuvintele vulgare si sa inteleg mesajul transmis de acele versuri care desii este dur si trist din pacate este real, intr-adevar nu are el toate melodiile frumoase, dar nu e singurul cantaret care face gafe.Ai dreptate cand spui ca face muzica pentru copii de 12 ani pentru ca oamenii maturi sunt incapabil sa treaca de cuvintele vulgare si sa inteleaga acel mesaj, plus ca hip-hopul este un gen muzical foarte nou si la fel ca si rockul la inceput nu era agreat de toti si la inceput a fost placut tot de "copii" pentru ca se stie dintotdeauna ca, copiii sunt mai deschisi la noutati decat cei mai invarsta!