| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica jazz? Ce simtiti cand, si daca, o ascultati?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Imi place.Mie imi place orice gen de muzica, dar in fine. big grin Jazz-ul mi se pare potrivit la restaurant, la o cina romantica, atunci cand vrei sa te relaxezi.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

E o muzica cool(opinia mea).Nu simt ceva special.(depinde de versuri; majoritatea reprezeinta adevaruri din viata). Nu ascult foarte des(in general ascult ce muzica este la Radio)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare cam degeaba, sincer big grin nu ca o urasc sau ceva, ci chiar imi face placere sa o ascult, dar as prefera cu siguranta pop-rock tongue

| Aberdeen a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi pentru raspuns!
. Nu cred ca exista vreun tip de muzica... "degeaba" big grin