| PengiunS a întrebat:

Ce parere aveti despre nominalizarile Zu Music Awards 2014? http://www.goo.gl/aNqkZW

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte tari, desi mi-ar fi placut sa fie si Deepside Deejays nominalizati la macar una din categorii. Imi pun sperante mari in Connect-R si INNA(i-am votat la toate categoriile la care erau nominalizati). Mi-ar placea mult ca Deepcentral sa castige la categoria "Cel mai bun grup al anului", dar cel mai mult mi-ar placea ca J. Yolo cu melodia "Te pup, Pa Pa" sa castige titlul de "Cea mai buna piesa dance a anului".

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Who dafuq cares?!?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când la categoria de hip-hop regăseşti nume ca Guess Who, Antonia sau Moga, e semn clar că din an în an, industria muzicală românească se cufundă din ce în ce mai adânc în rahat. Şi la ce naiba vor să acorde "Cea mai bună piesă internaţională a anului", când cu excepţia ăluia tranchilizat, toţi ceilalţi n-ar da nici măcar 2 flegme pe "distincţia" venită din partea unui post de radio românesc?