| Kinus12 a întrebat:

Ce părere aveți despre o persoană care ascultă cel mai mult muzică clasică (gen Mozart,Beethoven,Chopin,Vivaldi) și muzică gen Frank Sinatra,Roxette,George Michael,Bobby Vinton, Eagles, Michael Jackson?

Dar pe lângă asta mai ascult și rap nou gen Capital Bra(in germană)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cine asculta muzica clasica poate fii considerata o persoana culta, educata, care a primit cultura muzicala.
Apropo, Michael Jackson, George Michael si altii asemanatori lui, nu au ce cauta langa muzica clasica, fiind situati la polul opus ei.

| Endoryus a răspuns:

Bravo tie. Mai putin ultimul rand. Nu stiu ce naiba e aia. In rest, ascult si eu tot ce ai dat tu mai sus, plus mult mai multe de genul.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Fiecare ascultă ce vrea el, și mie uneori îmi place să ascult Mozart. Hai sa nu judecăm lumea după muzică pe care o ascultă.