| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Panic! At the disco?

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Mă mie-mi plac,vocea lui Brendon este relaxantă(cel puțin asta este opinia mea). Formația îmi place foarte mult,dar mi se păreau mai buni mai demult,adică mie una,îmi plac mai mult melodiile lor vechi,acum depinde,cel mai mult de pe albumul lor îmi place The Ballad of Mona Lisa,Nearly Witches și Let's Kill Tonight,restul le ascult,dar nu mă omor după ele,prefer de o mie de ori,,I write sins not tragedies" sau,,Nine in the afternoon",bine,genurile nu le poți compara,dar îmi plăceau mai mult înainte,și Vices & Virtues e un album foarte bun,dar le prefer pe celelalte.A, da, de asemenea îmi place și Trade Mistakeshappy.

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Acum vreo 2 ani eram innebunita dupa ei

| Trufa a răspuns:

Awsome band! Nu am mai ascultat de mult dar aveam o perioada in care imi placeau la nebunie, imi dadeau energie piesele lor, mai ales 'I Write Sins Not Tragedies":X

| werewolf_2374 a răspuns:

Mi-au placut foarte mult la inceput, acum mi se par lame si suna ca o trupa oarecare without imagination