| LostInDreams a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa asta? am vazut-o de vreo 2 ori cand au scos-o dar sincer cred ca meritau mult mai mult:http://www.youtube.com/watch?v=LxGOBPYUwvA dau fundita pentru cele mai sincere pareri:X

12 răspunsuri:
| LostInDreams explică:

In caz ca mai citeste cineva si raspunsul meu, ma intreba cineva la ce m-am referit:spun ca melodia e foarte reusita si cantaretele sunt cunoscute, trebuia sponsorizata putin mai mult la tv.nu stiu cum sunt alte posturi de muzica, dar cele pe care le stiu eu(kiss tv, mtv you tv, music channel) nu prea au difuzat clipul.asta e. mie imi placebig grin

| Petronela a răspuns:

E destul de draguta dar nu prea imi place

| cornculapte a răspuns:

Mie mi se pare o piesa foarte buna. Si acum o ascult si imi place. A fost destul de mediatizata, chiar foarte mult. Nu stiu de ce ti se pare ca meritau mai mult. Ti se pare ca nu a fost apreciata indeajuns? Nu inteleg la ce te referi.

| Ecaterina a răspuns:

E o piesa ce te bine dispune, si e draguta asa ca facturahappy

| maryus92 a răspuns:

Hmmm sau fiu sincer nu mia prea placut ritmul in rest este totul okiwinking

| lays a răspuns:

O ador

| dsada a răspuns:

Naspa o urasc sincer

| vintageheart a răspuns:

Mie nu mi-a palcut.big grin
Mai els ca britney si madonna sau sarutat de dragul showului.Bleahstraight face

| 3ntzz a răspuns:

Chiar e cool si te pune pe dans pe bunewinking

| Sked a răspuns:

Uite un raspuns sincer
e foarte nasoala piesa si mai ales capra aia de britney
cat se poate de sincer aceasta piesa e NASPA

| mirella_4348 a răspuns:

Madona si Britney cred ca este combinatia perfecta in aceasta melodie, nu cred ca daca ar fi fost altcineva ar fi avut acelasi impact.si videoclipul este reusit 10 de 10.

| brix167y2 a răspuns:

Aiurea