| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Queen si/sau Freddie Mercury?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Legenda

| Caro34 a răspuns:

Ca si formatie - canta bine si au melodii memorabile. Ca si persoane publice majoritatea se drogheaza, isi pierd averile etc., deci "Branza buna in burduf de caine!". Pacat! "Viata bate filmul!" Numai bine!

| 21Ratio a răspuns (pentru Caro34):

Intr-adevar, au melodii nemuritoare. Eu una ii ador. Multumesc pentru raspuns!

| aumih16 a răspuns:

Foarte buna! trupa!

| michelle0003 a răspuns:

Queen e formatie foarte buna, mie persoal imi placmult cantecele lor. Cu siguranta cand vei asculta cateva o sa iti placa mult, chiar daca sunt mai vechi.

| 21Ratio a răspuns (pentru michelle0003):

Si eu sunt o mare fana a trupei si pot spune ca sunt impresionata de timbrul special si inegalabil al lui Freddie. Iti multumesc pentru opinie!