| kactus a întrebat:

Ce parere aveti despre romania la eurovision

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania a fost SUPER, cea mai tare. Paula si Ovi au cantat perfect. Ei trebuiau sa castige, nu tembela aia de Lena, care e si emo

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Au cantat acum Paula si Ovi! thumbs up Au fost mai mult decat perfecti! applause Mi-au placut enorm de mult! thumbs up Au fost mult mai buni decat la semifinala! dancing applause Sunt atat de mandra pentru Romania, nici n-am cuvinte! applause Creste inima in mine... thumbs up Sunt nemaipomenit de fericita! big grin applause

Răspuns utilizator avertizat
| shadovv a răspuns:

Lasati HipHopul la eurovizion!

| User a răspuns:

Castigam, anul' asta sigurrr castigam...

locu' 26 laughing

| laracroft a răspuns:

O prestatie uimitoare! Nu ma asteptam sa decurga totul atat de bine, insa la inceput s-au simtit oarecum emotiile, ceva normal dealtfel.
Am fost extrem de fericita vazand si reactia publicului, avem oarecare sanse.Galeriile erau pretutindeni, merita sa ne mandrim cu Ovi si Paula, au avut una dintre cele mai bune prestatii.
Sa speram ca vom ocupa un loc onorabil.

| Atelocin a răspuns:

Mie sincer nu'mi place melodia Play sau Playing with fire...
Despre Paula am numai cuvinte de lauda.Stie sa cante foarte bine.Despre Ovi.Sincer abia acum am auzit de ellaughing
Deci nu stiu ce sa zic despre Romania la Eurovisionthinking

| dya26 a răspuns:

Simcer sunt cei mai buni cred ca anul acesta o sa catigam si noi