| lilwayne19 a întrebat:

Ce parere aveti despre stilul vestimentar lil wayne...va placee? mie unu la nebunie:X

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

*aveti(legat)
Da! cred ca-mi plac toate hainele pe care le-a folosit in documentarul "The Carter", mai putin pantalonii largi care fâșâie, ma amuza teribil dantura stralucitoare, ma amuza si zgarzile de la gat(lui chiar i se potrivesc), ii stau atat de bine jeansii roz-somon care n-ar veni bine pe multi baieti/barbati, dar cel mai mult imi plac bluzele lui de trening cu gluga, are una verde(sau poate ca are 100 la fel) pe care am vazut c-o poarta destul de des. Vreau si eu verdele ala crying
Am uitat sa zic de tatuaje, bai, are cateva facute pe pleoape hohoho hypnotized
Dar nu mai bine puneai intrebarea la Beauty Fashion, ca n-am zis nimic de muzica laughing

3 răspunsuri:
| NimeniCelebru a răspuns:

Da. e super:X
Pupici:*:*
Fundita?puppy dog eyes

| Optimus7 a răspuns:

Imi place si mie mult

| Optimus_5376 a răspuns:

Imi place