| dasda a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii din ziua de azi? credeti ca mai exista baieti carora nu le pasa de stilul vestimentar?
[ multumesc anticipat! >>Rulz:"--.]

Răspuns Câştigător
| Aanddre a răspuns:

My Rulz. ce pot spune.
Uneori conteaza. chiar foarte mult happy dar sunt si exceptii. Uneori nu. corpul te poate dezavantaja laughing) gen Roberta? ce poti spune. e grasastraight face se imbraca bine. dar haine alea nu sunt prt. ea sincer. Pentru celelalte gen. eu, tu, lolo si Marina ar intra in categoria lu'Roberta blushing dar e mult mai slaba. dar pnm. unele haine nu-i vin! fara suparare Mary xD. Fundita love struck?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Exista exista.
Si eu inteleg prin a ii pasa de stilul vestimentar, a avea grija sa arate ingrijit, si imbracat placut ochiului.
Nu sa aiba abonament pe la toate cataloagele pentru barbati, si sa stea 3 ore in fata oglinzii.Deja ar deveni aiurea.

| sweettyyyy a răspuns:

Dupa parerea mea...nu cred ca le pasa daca hainele sunt de firma sau nu!
Important este sa te imbraci frumos, si sa ii placa si lui sa te admire`!
Parerea meahappy