| RockaruL a întrebat:

Ce parere aveti despre Tarja Turunen solista trupei Nightwish?

Răspuns Câştigător
| SorriX a răspuns:

Tarja dupa parerea mea este una dintre cele mai bune soprane [ea si Sharon sunt preferatele mele love struck] Este cu siguranta foarte frumoasa si are o voce minunata love struck Pacat ca s-a certat cu Tuomas si a plecat de la Nightwish sad

4 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

1. Esuper tare, are niste mel de te da pe spate.:x
2. Nu ea este acum solista trupei. e alta, ea a fost, dar s-a certat cu nu stiu' care din trupa si a plecat.

cea mai tare mel a ei: http://www.youtube.com/watch?v=VwbtbfAnI80

| RockaruL explică:

Dyyalove e destul de tare melodia dar mi se pare mai buna ''she is my sin''...

| Tania a răspuns:

Tarja este divina,a fost data afara din trupa din cauza ca Tuomas era indragostit de ea, iar ea la ales pe acel argentinian.
Ce nu imi place este ca desi are o voce superba, este o persoana rece.Nu da prea mare atentie fanilor...

| FunkyPeach a răspuns:

Dupa parerea mea. tarja are voce si ii statea bine in trupa. dar din cauza ca nehalitul ei de prieten fura banii trupei. au dat-o afara. totusi. cea mai tare piesa mi se pare "over the hills and far away" :X