| Grigore_Betty_1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tarja Turunen? happy

Răspuns Câştigător
| Aneurysm a răspuns:

O femeie cu o voce superbă şi cu o frumuseţe tipic nordică. I love her! Deşi a părăsit Nightwish (ca să se lanseze solo), eu tot o ascult cu tot respectul pe care îl am pentru muzica lor.

Oh hey! Good old times...
http://www.youtube.com/watch?v=HDDA8PuvrIg

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Una dintre cele mai bune voci pe care le-am auzit.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Are o voce extraordinara, talente precum ea sunt foarte rare.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Numa' eu sunt mârlanul care nu se leagă de voce, ci de aspectul ei fizic, şi trânteşte un clasic "i-aş umple amu bărbânţa cu balmoşu' meu de-ar blăstăma ziua în care o fătat-o mumă-sa aia nordică"?
I'mokwiththis.jpg.

| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

O voce superba :X ..pacat ca a parasit Nightwish straight face