| LastChance a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Cradle of Filth?
http://www.youtube.com/watch?v=ScD62dww0Fw

8 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Pacat ca au si-au schimbat stilul de-a lungul timpului.Era frumos sa fi ramas ca la inceput.
http://www.youtube.com/watch?v=FKmEky7SPIQ

| Downfall a răspuns:

Una bună. E faină şi piesa dar cred că voi fi de acord cu fadetoblack. Nymphetamine rămâne una dintre melodiile mele preferate de la ei

| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă
da, îmi place această trupă, dar sincer melodia asta nu am auzit-o până acum
şi îmi place dar preferatele mele tot nemesis şi nymphetamine rămân big grin

| Adda24 a răspuns:

Imi place aceasta trupa.Videoclipul este putin cam...Dar cateodata iti face bine sa asculti putin rock! Pe mine ma linisteste!

| LastChance explică (pentru Adda24):

Te linisteste piesa? Ce sa zic... misto. laughing

| Adda24 a răspuns (pentru LastChance):

Sa nu ti se para ciudat! Chiar ma linisteste..Nu stiu de ce...

| FadetoBlack a răspuns (pentru Adda24):

Da te linişteşte când tu la playlist ai pittbull laughing
foarte drăguţ big grin

| TheAvenger a răspuns:

O trupă bună după părerea meathinking