| Siraxta a întrebat:

Ce părere aveţi despre trupa Repulsion? http://www.youtube.com/watch?v=zKYDSYrVg_E

Răspuns Câştigător
| LoveStories a răspuns:

O trupa execrabila, care nu transmite sentimente. Tot ce face aceasta trupa este sa iti induca o senzatie de nervozitate si incomoditate. Formatia nu face nimic altceva decat sa exprime supararea, nebunia si zapaceala care se afla atat in creierul cat si in sufletul lor. Este o trupa ai carei cantareti nu pot fi numiti niste "artisti" deoarece muzica lor, nu poate fi numita sub nicio forma "arta".

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Nu m-a impresionat cu nimic, o trupa mediocra de grindcore sau ce dracu sunt...

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu ies cu nimic in evidenta, poate doar cu plictiseala.:d