| Andraaaaaa14 a întrebat:

Ce părere aveţi despre vocea acestei fete? http://www.youtube.com/watch?v=k-YpCggwWfQ

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Canta bine.

| FadetoBlack a răspuns:

Are voce faină.
P.S : Îmi place părul ei big grin

| Delicacy a răspuns:

Are o voce puternică. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cântă corect! Dar a făcut aşa de multe inflexiuni vocale încât a rămas fără aer şi atunci când un cântec are prea multe inflexiuni e mult prea încărcat.

| Andraaaaaa14 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred că contează că a facut multe inflexiuni vocale atata timp cat a atins toate notele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Adevărat.

| bombonika17 a răspuns:

Are o voce foarte frumoasa si canta mai bine live decat unele artiste din Romania chiar si din alte tari.Nu falseaza deloc, are o voce extraordinarahappy

| macsimdan a răspuns:

Awesome

| fionela555 a răspuns:

Are o voce frumoasa si nu falseaza! Am facut 4 ani de muzica la palatul copiiilor! Imi pare bine ca te-am ajutat happy

| fionela555 a răspuns:

Bine dar cand eram mai mica! happy