| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? era prima oara cand am cantat melodia asta, speram sa revenim cu un clip mai bun in curand... vreauu pareri dar pana la 1:30 ca dupa ne-a apucat joaca, am falsat si a iesit naspa:D! http://www.youtube.com/watch?v=kqya1dE_lMQ.

2 răspunsuri:
| dolyan a răspuns:

Dragut! Dar sincer, v-ati descurca mai bine solo! Va incurcati impreuna! Dar cu putin antrenament...ar fi mult mai bine! In orice caz, aveti voci frumoase.si aveti si ureche muzicala, felicitari, cultivati acest talent, macar ca un hobby, daca nu veti reusi sa va afirmati! Nu lasati acest minunat talent sa se piarda! guritadulce_4you@yahoo.com,poate ai chef sa vorbesti cu un fan :-)

| Noname_6326 a răspuns:

Cati ani aveti? aveti niste voci foarte frumoase si v-ati descurcat foarte bine. dar imi dau seama ca mai mult de 14 ani n-avetithinkinghee hee