| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? era prima oara cand am cantat melodia asta, speram sa revenim cu un clip mai bun in curand... vreauu pareri dar pana la 1:30 ca dupa ne-a apucat joaca, am falsat si a iesit naspa:D! http://www.youtube.com/watch?v=kqya1dE_lMQ

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu e foarte rau dar nici extraordinar. Mai trebuiesc lucrate vocile, mult de munca daca vreti sa excelati in domeniu.

| Andra2503 a răspuns:

Nu tineti ritmul. una se duce mai departe cu iiiiiii si incepeti putin mai tarziu decat ar trebui dar totusi aveti o voce buna, mai lucrati la eawinking